O nas

Klub Gallant's powstał w 2003 roku. Jego założycielka Marta Galant już 20 lat spełnia się w sztuce fryzjerstwa. Przez te lata przeszła szereg szkoleń u najlepszych kreatorów wizerunku: Tony&Gay, Letitia Genau, Małgorzata Babicz, Filip Galas. Szkolenie Coloroskpie-Profesionalne Doradztwo Koloru. W wolnych chwilach Marta uwielbia upiększać wnętrza, spędzać czas z rodziną i uprawiać sporty zimowe.

Idąc z duchem czasu i panującymi trendami od 2006 roku marka Lorea'l Profeesionnel nadaje jej salonowi tytuł "Salon Expert" za świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Fryzjerzy


Marta Galant - właściciel salonu Gallant's

Radek Sędziak – na stanowisku fryzjer-stylista pracuje od 2001r.  Pracował w wielu salonach fryzjerskich gdzie zdobywał doświadczenie, ale dopiero pracując tutaj, nie tylko z klientami jak również z gwiazdami odkrył, że fryzjerstwo jest dla niego czymś więcej niż tylko zawodem, jest przede wszystkim pasją.

Marek Wrzeciono - na stanowisku fryzjera w Klubie Gallant’s pracuje od września 2012r. Wcześniej przez 3 lata odbywał tutaj praktykę, gdzie przez cały ten czas pod okiem Pani Marty Galant i reszty fryzjerów zdobywał doświadczenie, a wiedzę teoretyczna uzyskał podczas wielu szkoleń w Akademii L’Oreal Professionnel. Asystuje podczas tworzenia kolekcji fryzur.

 

Magdalena Kucharz - jako fryzjer pracuje od 2009r. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała uczestnicząc w wielu szkoleniach z technik styżeń, stylizacji i koloryzacji u mistrzów fryzjerstwa w krakowie ,warszawie i wrocłąwiu oraz pracując w salonach fryzjerskich. Ukoronowaniem kreatywności i ciężkiej pracy było wygranie konkursu którego nagrodą był udział w przygotowaniu fryzur do kolekcji znanej firmy odzieżowej. Magda kocha czesać  i upinać. Klientki uwielbiają jej nowe pomysły na stylizacje wieczorowe i ślubne. To wszystko zawdzięcza mistrzowi w upięciach Jackowi Bakajowi.Jej hobby którym jest wspinaczka górska przekłada sie na chęć zdobywania kolejnych nowych szczytów a w zawodowo osiągać kolejne poziomy wiedzy.

Klub Gallant's to miejsce godne zaufania ,gdzie profesjonaliści doradzą, pomogą zmienic Twój wizerunek zgodnie z najnowszymi trendami i twoim życzeniem.