Oferta - nowości


TERAPIA KERATYNOWA - TRUE-KERATIN PROFESSIONAL


Terapia True Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, podstawowy budulec włosa, która w naturalny sposób wygładza i prostuje włosy. Keratyna działa odżywczo, przeobraża włosy i nadaje im połysk.

Terapia została opracowana dla osób, które mają włosy kręcone, puszące się i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w strukturę włosa, True Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl. Na keratynowym prostowaniu może skorzystać każdy. Im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Terapia keratynowego prostowania True Keratin jest wolna od formaldehydu, łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Włosy są lśniące i łatwo się układają.Nowa Kuracja od Kerastase - DENSIFIQUE - to innowacyjna technologia, która ma za zadanie aktywować wzrost włosów i zwiększyć szybkość z jaką cebulki wytwarzają nowe pasma.    
Kerastase stworzyło unikalny kompleks, który po 3 miesiącach kuracji gwarantuje powstanie 1700 nowych włosów. Już po 10 dniach intensywnej kuracji zostaje znacznie zwiększona elastyczność włosa. Pasma odzyskują utraconą witalność i blask. Po 30 dniach następuje widoczne zagęszczenie fryzury i włosów jest wyraźnie więcej.
Technologia Densifique została oparta na trzech, niesamowicie silnych składnikach, które tworzą spektakularną mieszankę. Stemoxydine ® o stężeniu 5% intensywnie zwiększa liczbę włosów w odniesieniu do cm2. Aktywuje uśpione cebulki włosa motywując je do produkowania nowych pasm.    Witamina B3, B5 i B6 to prawdziwy koktajl zapewniający zarówno włosom jak i skórze głowy substancje niezbędne do prawidłowego wzrostu i odbudowy. Przywracają równowagę w obrębie cebulki włosa zapewniają optymalne warunki odnowy pasm.
Kompleks Texturizer Polymer nadaje włosom ekstremalnej objętości poprzez uniesienie pasm już u samej nasady. Optymalny czas stosowania kuracji DENSIFIQUE to 3 miesiące. Później można jedynie stosować zabiegi podtrzymujące efekt kuracji.

Rezultat: 

Włosów jest wyraźnie więcej, odrastają mocniejsze, grubsze i zdrowsze. Cebulki pracują ze zdwojoną siłą, a istniejące pasma zostają wzmocnione, nawilżone i odżywione.    
Fryzura zyskuje blask i witalność. Pasma stają się puszyste i jest ich wyraźnie więcej, nie tylko wizualnie, ale również w dotyku. 


 

Kérastase słynie ze swojego unikalnego doświadczenia w natychmiastowej transformacji włosów. Do tej pory magia ta była dostępna wyłącznie w Rytuałach pielęgnacyjnych.
Aby zaoferować swoim Klientkom idealne wykończenie pielęgnacji, Kérastase stworzyło wyjątkową gamę
Couture Styling, która pozwala wyrzeźbić i utrwalić najbardziej zmysłowe fryzury. 
Niezawodne utrwalenie zmysłowej fryzury, która jednocześnie pozostaje w swobodnym ruchu – oto właśnie
rewolucja Kérastase.
Couture Styling to wizja stylizacji, która łączy ze sobą precyzyjną konstrukcję fryzury i perfekcyjne wykończenie. Wprowadza życie we włosy, dodaje im energii i blasku.

Kerastase INITIALISTE SERUM wzmacniające włosy. Unikalna wiedza naukowców L'Oreal w połączeniu zmistrzostwem biotechnologi roślin, zainspirował rewolucyjny Kerastase INISTIALISTE. Po rygorystycznych procesach selekcji, podczas których zbadano różne rodzaje roślin, naukowcy skoncentrowali swoje wysiłki na komórkach roślinnych z Malus Domestica (odmany jabłoni). Ekstrakty te doprowadziły do powstania innowacyjnej technologi Complexe Regenerateur INITIaliste. Dzięki INITIALISTE włosy są: -widocznie grubsze, wzmocnione i miekkie, -błyszczące i wyglądają zdrowo, -bardziej odporne- do 93% mniej uszkodzeń.
Kerastase PARIS - Ekskluzywna gama produktów do pielęgnacji włosów już od marca dostępna w naszym salonie.

Marzysz o prostych i lśniących włosach?
Zapraszamy Cię na ulepszoną usługę prostowania chemicznego.

X-Tenso Moisturist - przełom w trwałym prostowaniu włosów.

Nowe X-Tenso Moisturist to długotrwałe prostowanie włosów, które jest łagodne i intensywnie pielęgnacyjne. W porównaniu do innych zabiegów prostujących włosy, ten zdecydowanie lepiej wygładza i neutralizuje puszenie. W efekcie włosy są wyprostowane, błyszczące i odżywione.
Produkt daje rewelacyjną skuteczność nawet na grubych kręconych włosach, które zachowują swoją doskonałą jakość.

Inoa Supreme to wyjątkowa koloryzacja przeznaczona dla kobiet dojrzałych, jej drogocenne składniki połączono z właściwościami znanej już Państwu rewolucyjnej koloryzacji Inoa. Całkowity brak amoniaku, technologia ODS oparta na bazie oleju to tylko dodatki przy tym co kryje się w Inoa Supreme…!

 

Mythic Oil

Odżywczy olejek Myhic Oil wzorowany orientalnymi rytuałami pielęgnacyjnymi, dyscyplinuje i rozświetla włosy. Unikalna formuła wzbogacona jest w dwa wyjątkowe olejki: Olejek Avocado, który charakteryzuje się właściwościami odżywczymi i rozświetlającymi włosy, Olejek Z Pestek Winogron charakteryzujący się wysoką zawartość kwasów tłuszczowych w tym kwasu linolowego. W rezultacie włosy są intensywne odżywienie, pełne blasku i miękkie w dotyku. Olejek chroni włosy przed puszeniem oraz ułatwia rozczesywanie!!! No i ten zapach... ;-)

 

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Cellula

Do gamy produktów L'Oréal Professionnel Absolut Repair Cellular do włosów bardzo uwrażliwionych dołączył Odbudowujący Balsam Myjący. Kosmetyk, dzięki zawartości kwasu mlekowego, pomaga odbudować kosmyki już na poziomie komórkowym. Kwas mlekowy usprawnia bowiem powstawanie połączeń jonowych pomiędzy łańcuchami keratynowymi wewnątrz włosa. Odbudowujący Balsam Myjący Absolut Repair Cellular L'Oréal Professionnel sprawia, że powierzchnia włosa jest wygładzona, a on sam jest wzmocniony od środka.